tel: +420 774 738 221
info@zlatenuzky.cz

Zámecká 41/2a
734 01 Karviná
MAPAO NÁSSLUŽBYWELLAKONTAKT
Německá firmna WELLA je jedním z největších specializovaných výrobců značkové vlasové kosmetiky na světě. Společnost se zaměřuje na výrobky značkové vlasové kosmetiky vyšší až nejvyšší kvality.

WELLA plně respektuje nejmodernější ekologická a zdravotní hlediska, důraz na zdraví zákazníka je základem filosofie i hnacím motorem výzkumu této firmy. Výrobky vlasové kosmetiky WELLA jsou již tradičně spojovány s krásou, temperamentem a přírozeností. Díky nim každý může své vlasové představy převést do reality, aniž by se musel obávat o zdraví svých vlasů.

Profesionální řady Výrobků WELLA představují dokonalý systém komplexní péče o všechny typy vlasů. Pravidelným používáním přípravků WELLA se vlasy stávají celkově zdravějšími a díky stylingu WELLA také stále upravenými. Vitální vlasy a krásný účes vám poskytnou jedinečný pocit dokonalosti. Nechte se rozmazlovat špičkovou vlasovou kosmetikou od značky WELLA PROFESSIONAL.


Wella Illumina Color

zářivá, průsvitná permanentní barva na vlasy. Její patentovaná technologie chrání kutikulu a zachovává její čistou průsvitnost, tím respektuje přirozeně tmavší a světlejší místa vlasu. Vaše vlasy budou hebké, zdravé a na dotek jako nebarvené. Barva bude přirozená a bohatá, nikdy nebudete mít nepřirozené odlesky. Vlasy získají na povrchu naprosto vynikající odraz světla.

Wella Koleston Perfect

První krémová barva na vlasy v roce 1950, která se jako první skutečně přizpůsobuje vlasům: bezkonkurenční Kolestonu Perfect se nikdy nepřestala vyvíjet. Známá pro své DOKONALÉ, intenzivní a zářivé barvy díky kvalitním přísadám a jedinečné paletě barev od výrazných blond, přírodních, hnědých, červených až po speciální barevné odstíny - pro neomezenou kreativitu kadeřníků. DOKONALÉ, až 100% překrytí šedin od kořínků po konečky. Obsahuje až 25% ošetřujících složek a lipidů pro DOKONALOU péči a šetrné výsledky. Až o 66 % více lesku v porovnání s neošetřenými vlasy.Sofistikovaná paleta barev nabízí neomezené možnosti individualizované kreativitě.