tel: +420 774 738 221
info@zlatenuzky.cz

Zámecká 41/2a
734 01 Karviná
MAPAO NÁSSLUŽBYWELLAKONTAKT

Dobrý den, jmenuji se Katka Tabara, vítám vás na stránkách mého kadeřnictví Zlaté Nůžky.

  Kadeřnictví Zlaté Nůžky najdete v centru Karviné na Masarykově náměstí v ulici Zámecká. U nás, na jednom místě, získáte odbornou péči jak o vlasy a vše stím spojené, tak i tělo a vaše nehty. Vše u nás je podřízeno vám. Jde nám o to, aby jste se cítili jako u vás doma. Proto vám čas strávený v kadeřnictví Zlaté nůžky zpříjemní dobrá káva či nealko a k tomu příjemná hudba nebo vizuální inspirace účesů na TV. A pro ty co musí být online je samozřejmostí WI-FI připojení zdarma.
  Budu ráda, když si k nám najdete cestu a dáte nám možnost ukázat vám, že zvládneme profesionální služby za rozumnou cenu, za použití německé, vysoce kvalitní a osvědčené vlasové kosmetiky Wella Professionals.

NÁŠ TÝM

Barbora Rožanská. Zkušená kadeřnice, s mnohaletou praxí, působící po celou dobu v Karviné, se nyní vrací po mateřské dovolené a je připravena poskytnout vám své odborné kadeřnické služby.


Gabriela Dyntarová. Začínající kadeřnice získávající praxi a zkušenosti. V současné době se chystá absolvovat profesionální školení a semináře, tak aby výsledky její práce byly v brzké době na co možná nejvyšší úrovni. Nyní můžete využít u paní Dyntarové zvýhodněných cen na kadeřnické služby. Práce probíhá pod mým odborným dohledem a konzultací.

Kristýna Jakubcová. Mimo jiné, se nemohu nezmínit o mé skvělé kolegyni Kristýně Jakubcové se kterou spolupracuji již více než 2 roky. Kristýna je vyučená kosmetička s maturitou, má dlouholetou praxi. Provádí kosmetiku, líčení, barvení a formování obočí. Dále pak nehtovou modeláž, permanentní prodloužení řas a depilaci. Nyní v novém, příjemném prostředí ve Zlatých nůžkách.
Já, i mé kolegyně se na vás budeme těšit v salónu Zlaté nůžky na zámecké ul. v Karviné Fryštátě.

Vaše kadeřnice Katka Tabara.